Pod Antałówką II
Tanie noclegi w Zakopane Centrum Krupówki
Witamy na naszej stronie
Rezerwacja
Nasze Pensjonaty
Kontakt
Szlaki
Poznaj Zakopane
Galeria obrazów
Rezerwacja


 
    Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wys. 30% całej wartości pobytu, nie mniej jednak
niż 300 zł. Przy pobytach o wartości nizszej niz 300 zł. np. pobyt weekendowy, należy wpłacić sumę za cały pobyt. Prosimy nie wpłacać zaliczki bez uprzedniej rezerwacji mailowej bądź telefonicznej.
   
  Dopłata w dniu przyjazdu- gotówką lub przelewem, za cały zarezerwowany przez Państwa okres pobytu. W ośrodku nie można płacić kartą.

  Uwaga: Mailowa odpowiedź, z naszej strony, na zapytanie o wolne terminy nie może być brana pod uwagę jako potwierdzenie zarezerwowania wczasów. Zawsze należy telefonicznie ustalić termin i warunki pobytu.

  Rezerwacja z wyprzedzeniem
Umownie przyjęliśmy czas oczekiwania na zadatek 2-3 dni od momentu rezerwacji telefonicznej. Bardzo często zdarza się natomiast, że termin ten określamy indywidualnie podczas rozmowy rezerwacyjnej.

  Rezerwacja na ostatnią chwilę
Przy rezerwacji składanej na krótki czas przed planowanym przyjazdem, prosimy o dokonanie przelewu praktycznie niezwłocznie, oraz o przesłanie potwierdzenia przelewu drogą mailową: podantalowka2@wp.pl, lub mmsem w formie fotografi potwierdzenia przelewu.


  Pokój niezaliczkowany pozostaje do naszej dyspozycji.


 

 

Szczególne warunki pobytu i zwrotów obowiązujące w Ośrodku:

  •     Opóźnienie przyjazdu lub wcześniejszy wyjazd z wczasów nie jest podstawą do żądania zwrotu  za    niewykorzystane dni.
  •     Rezerwacja terminu np. od 4.07. do 10.07. oznacza przyjazd w dniu 4.07. od godz. 14.00 oraz wyjazd w dniu 10.07. do godz.10.00.
  •     Opłata klimatyczna wynosi 1,70 zł/os/doba i nie jest wliczona w cenę pobytu.
  •     Przy przyjeździe o wcześniejszej godzinie niż rozpoczęcie doby hotelowej, proponujemy Państwu przechowanie bagażu w pensjonacie,  nie wcześniej jednak niż od godziny 9.00 rano.
  •     Przyjazd po godzinie 22.00 wiąże się z dodatkową opłatą 30 zł.
  • Cisza nocna obowiązuje od 22.00. do 07.00
  • UWAGA:   Zakłócanie CISZY NOCNEJ  może skutkować wykwaterowaniem z pensjonatu z winy gościa, jeszcze tej samej nocy, której incydent ma miejsce- bez zwrotu jakichkolwiek kosztów !!!

Przelew - wpłata zaliczki  oznacza akceptację powyzszych warunków.


Dane do przelewu:
W tytule przelewu prosimy o podanie:
 Imię i nazwisko osoby rezerwującej - z dopiskiem "Pod Antałówką 2"
    (np: Anna Kowalska Pod Antałówką 2 )
 


Witamy na naszej stronie
Rezerwacja
Nasze Pensjonaty
Kontakt
Szlaki
Poznaj Zakopane
Galeria obrazów